כוונות ברזל

כוונות ברזל

כדי לירות בצורה מדויקת חובה עלינו לכוון את הנשק בדיוק אל עבר המטרה, זה מה שעושה את ההבדל. במטווחים הדבר העיקרי שמפקידים עליו הינו תרגול של כיוון הנשק בצורה אפקטיבית. מי שלא יכוון בצורה מדויקת, לא רק שיפספס את המטרה, הוא עלול לפגוע בחפים מפשע. זוהי הסיבה שבגינה עושים שימוש בכוונות אמינות, כאלה שהוכיחו את עצמן. כוונות ברזל הן הכוונות הפופולאריות ביותר בנשקים ישראלים, תוכלו למצוא אותן ב-M16 ובעוד נשקים נוספים. לפני שאתם רוכשים נשק להגנה עצמית יהיה עליכם לדאוג כי הכוונת שלו תעמוד בציפיות. מי שלא ידע איך להשתמש בכוונת בצורה אפקטיבית, עלול למצוא את עצמו בבעיה. במקום להשיג את המטרות הרצויות, תמצאו את עצמכם מסכנים את הסובבים אתכם.

מה כל כך מיוחד בכוונות ברזל?

בהשוואה לכוונות אחרות שהדיוק באמצעותן מורכב, כוונות ברזל ידועות כפשוטות יחסית. זוהי הסיבה שבגינה תוכלו למצוא את הכוונות הללו בנשקים הפופולאריים ביותר. כל חייל או חיילת ששירתו בצה"ל מכיר את הכוונת הזאת, הכוונת של מרבית הנשקים הצבאיים. אם בצבא סומכים על הכוונת הספציפית הזאת, סימן שגם אתם יכולים להיות בטוחים לגביה. אפילו אם זוהי הפעם הראשונה בה אתם יורים בנשק, עם כוונת מברזל אחוזי ההצלחה יכולים להיות גבוהים.

הנשק חייב להיות עמיד לאורך זמן, נמצאים איתו בשטח ובכל מיני מקומות נוספים. כוונות ברזל ידועות ככוונות מאוד עמידות, כאלה שלא נשחקות עם הזמן. מיותר לציין כי ברגע שהכוונת נשחקת, לא תהיה אפשרות להשתמש בנשק כמצופה. אחד מהכללים הבסיסיים לשימוש בנשק הינו להצליח לפגוע במטרה, אחרת השימוש הופך לבעייתי. כל מי שמתקשה לפגוע במטרה צריך לשאול את עצמו מהי הסיבה לכך והאם היא קשורה לכוונת. כוונת איכותית שמחזיקה מעמד זמן רב תשרת אתכם בכל מצב, ותאפשר לכם לפגוע במטרה ללא שום קושי.

אחוזי פגיעה גבוהים בזכות כוונת ברזל

על מנת להגדיל את אחוזי ההצלחה בשימוש בנשק מכל סוג שהוא – חובה להתקין עליו כוונת איכותית. יש כאלה שמשתמשים בכוונות משוכללות, כאלה שהופכות את אחוזי הפגיעה למושלמים. גם כוונות ברזל מוכיחות את עצמן בזמן אמת, ומגדילות את אחוזי הפגיעה באופן ניכר. לא סתם בוחרים בכוונות מהסוג הזה להיות הכוונות הפופולאריות בנשקים הכי נמכרים בישראל ובעולם. אחוזי הפגיעה הופכים להיות כאלה שלא משאירים מקום לספק, וההצלחה היא גבוהה לאין שיעור. פגיעה מדויקת עם כוונת מברזל תאפשר לכם להיות רגועים בעתיד בעת השימוש בנשק. בחירה בכל כוונת פשוטה אחרת עשויה לעשות אתכם עוול, ולמנוע את ההצלחה הרצויה.

איך נכון לבחור כוונות ברזל לנשק?

  1. כוונת ברזל צריכה להיות כוונת המתאימה לסוג הנשק אשר ברשותכם. אינכם יכולים לבחור לנשק כוונת שאינה מיועדת עבורו או כזאת שאינה מתאימה לו. כיום תוכלו למצוא מגוון אינסופי של כוונות, כל אחת מהן מתאימה לסוג אחר של נשק.
  2. הבינו מראש מהי טכניקת הירי המועדפת עליכם, כך תוכלו לבחור כוונות ברזל שמתאימות לכם. בחירת כוונת ברזל שנכונה עבורכם, תגדיל את אחוזי הפגיעה במטרה. יש כאלה שיעדיפו כוונת מסוג אחד, בעוד אחרים יעדיפו כוונת מסוג אחר לגמרי.
  3. המחיר של כוונות ברזל אינו אחיד, לכל סוג של כוונת ישנו את המחיר הייחודי שלה. עליכם לדעת כי הכוונת שתתקינו על הנשק תהיה כוונת שתוכלו לשלם אותה. גם אם היא עשויה מברזל, אין סיבה שהמחיר יהיה כזה שיגרום לכם לחשוב פעמיים טרם הרכישה עצמה.

כוונת מברזל מגבירה את תחושת הביטחון

חלוקת נשקים לאזרחים הפכה להיות צו השעה, בטח אחרי מה שראינו במלחמת "חרבות ברזל". אזרחים מן השורה הבינו כי הם צריכים להשתמש בנשקם האישי כדי להגן עליהם ועל קרוביהם. שימוש בנשק אישי עם כוונות ברזל מגביר את תחושת הביטחון בכל מיני היבטים. בראש ובראשונה, מי שיתפעל את הנשק יוכל לעשות זאת מבלי שיהיו ספקות בשלב כזה או אחר. תפעול של נשק הוא לא קל, אך ברגע שהכוונת פשוטה לתפעול אחוזי ההצלחה גבוהים. ניתן יהיה לפגוע במטרה, אפילו כאשר מדובר על נשק פשוט יחסית כמו אקדח. אחוזי ההצלחה גדלים אם מדובר על נשק ארוך כמו M16 או כל מיני נשקים צהליים אחרים. על ידי שימוש בכוונת מתאימה ניתן להגביר באופן ניכר את הרגשת הביטחון האישי.

כוונות ברזל מעידות על איכות הנשק

אינכם בטוחים איזה נשק הכי כדאי לכם לרכוש? על מנת שתוכלו לעשות בחירה נכונה תצטרכו לבחון את הכוונת של הנשק. הכוונת מעידה בין היתר על איכות הנשק בו אתם הולכים להשתמש, ואיתו אתם עומדים לירות. כוונות ברזל מוכיחות כי מדובר על נשק איכותי, כזה שיחזיק מעמד זמן רב. נשק איכותי ישרת אתכם בצורה נאמנה מצד אחד, ומצד שני גם יישחק בצורה מועטה. כל זאת בשונה מנשק שאינו מגיע עם כוונת ברזל, שהעמידות שלו תהיה לוקה בחסר. הביאו את עצמכם למצב בו אתם בוחרים את הנשק הנכון והמתאים ביותר בשבילכם.

אימוני ירי לתרגול השימוש בכוונת

עליכם לקחת בחשבון כי שימוש בכוונות ברזל אינו בא ברגל, והוא מן הסתם ידרוש מכם תרגול. זוהי הסיבה שבגינה אתם צריכים להגיע לאימוני ירי בתדירות יחסית גבוהה. כל אימון ירי יאפשר לכם להתרגל שוב לכוונת מברזל, ולתקן את הטעויות שביצעתם במקצה הקודם. יש כאלה שמגיעים למטווחים בתדירות גבוהה יותר מאשר התדירות שהם אמורים להגיע. הסיבה לכך הינה הרצון שלהם לתרגל את הירי עם הכוונת, ולנסות לשפר את הפגיעות. במבחן התוצאה אנו רואים כיצד אזרחים שמגיעים למטווחי ירי מצליחים לשפר את הפגיעות שלהם. בין אם הם משתמשים באותן כוונות ברזל או בכל סוג אחר של כוונת המותקנת על הנשק האישי שלהם.

ניתן להתקין כוונת ברזל על הנשק

אין לכם כוונת ברזל על הנשק? אין זה אומר שאתם צריכים להתפשר על הכוונת איתה תכוונו את הירי. אפשר להישאר עם הכוונת הקיימת, ואפשר להתקין על הנשק כוונת ברזל. כוונות ברזל דינמיות, ומתאימות כמעט לכל הנשקים הכי פופולאריים והכי נמכרים בשוק. חשוב לפנות לאיש מקצוע שחי ונושם את התחום כדי שיבצע את ההתקנה עבורכם. אחרי ההתקנה תשימו לב מיד להבדל בין השימוש בכוונת שעשויה מברזל לבין כל כוונת אחרת. מיד רואים כי אחוזי ההצלחה בפגיעות הופכים להיות אחוזי הצלחה גבוהים והירי הופך להיות פשוט מאי פעם.

החשיבות של שימוש בכוונות ברזל

לא בכדי כוונות ברזל הפכו להיות לכוונות האהובות ביותר על כל מי שהתנסה בירי. הכוונות האלה נשארות יציבות לאורך זמן, העמידות שלהן היא עמידות שאי אפשר להתעלם ממנה. גם אם אתם נמצאים כל הזמן בשטח, הכוונת עצמה נותנת את אותותיה. במידה והכוונת מותקנת על נשקים ישנים, התרומה שלה תהיה אפקטיבי לאורך זמן. גם אנשים שלא התנסו בירי בתקופה האחרונה יכולים להעיד כי ההתנסות בירי עם כוונת ברזל הינה פשוטה. כמובן שככל שתתנסו בירי עם הכוונת הזאת, תרו איך אתם משפרים את הביצועים. זה הזמן שלכם לבחור את הנשק האישי עם כוונת ברזל איכותית ומקצועית.

Israel Arming
כל ישוב הוא ישוב זכאי2
חיתמו והצטרפו למאבק!
הצטרפו ל - 63728 אנשים שכבר חתמו ויחד ניצור שינוי!
שם פרטי *
שם משפחה *
מספר טלפון
כתובת מייל *

הצטרפו ל - 63728 אנשים שכבר חתמו ויחד ניצור שינוי!

דילוג לתוכן